Zásady ochrany osobních údajů

led, 19 2024

Zásady ochrany osobních údajů

Tento dokument popisuje, jakým způsobem společnost Fejes Truhlářství a Interiérové Dveře, provozovaná Renatou Holubovou, se sídlem na adrese Starobrněnská 3, 602 00 Brno, Česká republika (dále jen "my" nebo "náš") shromažďuje, používá a chrání osobní údaje, které nám poskytnete při používání naší webové stránky truhlarstvifejes.cz. Respektujeme vaše soukromí a zavazujeme se chránit osobní informace, které nám poskytnete v souvislosti s používáním naší stránky a našich služeb.

Shromažďování osobních údajů

K shromažďování osobních údajů dochází v okamžiku, kdy navštívíte naši webovou stránku, vyplníte formuláře na naší stránce nebo nás kontaktujete prostřednictvím e-mailu. Shromažďované údaje mohou obsahovat, ale nejsou omezeny na, vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo, adresu bydliště a další informace nezbytné pro zpracování vaší objednávky nebo dotazu.

Účel zpracování údajů

Osobní údaje shromažďujeme za účelem zpracování vašich objednávek, komunikace s vámi ohledně vašich dotazů nebo objednávek, zlepšení našich služeb a pro marketingové účely, pokud jste k tomu vyjádřili svůj souhlas. Budeme také používat vaše kontaktní údaje k posílání informací o novinkách, produktech a promo akcích, které by vás mohly zajímat.

Bezpečnost a ochrana údajů

Zavazujeme se chránit osobní údaje, které nám poskytnete, před neoprávněným přístupem, zneužitím, ztrátou nebo zničením. Používáme různé bezpečnostní technologie a postupy, které nám pomáhají chránit vaše osobní údaje. Přestože se snažíme zachovat vaše údaje v bezpečí, nelze zcela vyloučit riziko spojené s přenosem dat přes internet. Proto nemůžeme zaručit absolutní bezpečnost informací, které nám předáte elektronickou cestou.

Kontakt

Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy týkající se ochrany vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese [email protected]. Také můžete zaslat poštovní korespondenci na adresu: Renata Holubová, Starobrněnská 3, 602 00 Brno, Česká republika.